Absolwenci Politechniki Śląskiej docenieni za granicą

Absolwent Politechniki Śląskiej trzeci w prestiżowym programie Massachusetts Institute of Technology

Tegoroczna edycja MIT Entrepreneurship Bootcamp odbyła się w Seulu. Wśród uczestników z 40 krajów znalazł się Aleksander Bilewski, który zajął trzecie miejsce w tym prestiżowym programie. Absolwent Wydziału Mechanicznego Technologicznego Politechniki Śląskiej, który wraz z zespołem stworzył platformę DreamGO, pomagającą ludziom rozwijać potencjał i zdobywać lepszą pracę, jest pierwszym i jedynym Polakiem biorącym udział w programie MIT. W jego drużynie znaleźli się także młodzi zdolni z Singapuru, Indii, Korei Południowej, Syrii i Kolumbii. Gratulujemy pomysłu i zdobytego wyróżnienia.

Szczegółowe informacje:

No Comments Yet.